sobota, 8 września 2012

say goodbye.

przepraszam wszystkich, którzy czytają tego bloga, ludzi, którzy w nim występują, ale nie będę pisać kolejnych rozdziałów, mam dość pocisków w moja stronę, że Martyna nie zasługuje na to, aby być w moim blogu, kurwa. Moja sprawa kogo tutaj umieszczam, prawda?
Na to że nie będę pisać złożyło się wiele czynników, ale głównie fakt, że nie mam weny na to jak to pociągnąć, w jednym z rozdziałów coś zjebałam i czar prysł, także.. przepraszam, bardzo bardzo przepraszam. Nadal prowadzę bloga  - zapraszam Was serdecznie, jest nieco inny, zresztą widać. Może, kiedyś. Wrócę do pisania o One Direction, ale nie obiecuję. Nie wychodzi mi, więc nie wiem.
Dziekuję za wszystkie komentarze, za ponad pięć tysięcy wyświetleń - to miłe. :)

love u all , domka  :) xxx

5 komentarzy:

 1. Nie będę się kłócił, mam inne zdanie, ale ok

  OdpowiedzUsuń
 2. Czytam twoje posty. Uważam, że masz ciekawe poglądy

  OdpowiedzUsuń
 3. przepraszam za spam:
  Kalifornia. Stan wielu plaż, wysokich fal i wielkich marzeń. Vivian, Mia, Niall, Zayn, Harry i Liam to grupa przyjaciół, którzy kochają surfować. Wydaje im się, że nie ma dla nich żadnego zagrożenia, a mistrzostwa będą należeć właśnie do nich. Wszystko się zmieniło. Do San Francisco przyjeżdża rodzeństwo. Carly i Louis Tomlinson są zaawansowanymi surferami, którzy planują wygrać tegoroczne zawody. Oboje nie przejmują się, że będą musieli rywalizować z innymi świetnymi surferami.
  Co wyniknie ze spotkania się grupy przyjaciół i rodzeństwa Tomlinsonów?
  Czy między uczestnikami zawodów oprócz rywalizacji pojawią się uczucia?
  Dadzą radę utrzymać więzi przyjaźni przy chęci pokonania siebie nawzajem?
  Jak skończy się ta przygoda?
  Zapraszam na pierwszy fan fiction, w którym 1D są surferami!
  http://blue-wave-california.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń